Haber

Türkiye’den İsveç kararı! Lider Erdoğan açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki Kabine Toplantısı’nın ardından açıklamalarda bulundu.

TÜRKİYE’DEN İSVEÇ’E VETO: NATO’DAN TAKVİYE BEKLEMEYİN

Önder Erdoğan, İsveç’te Kuran’ın yakılmasıyla ilgili çok sert sözler söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘NATO için bizden destek beklemeyin’dedim.

Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ifadeleri kullandı;

Hiç kimse Müslümanların kutsallarına veya diğer din ve inançlara hakaret etme özgürlüğüne sahip değildir. İsveç’teki korkunç eylem, başta Müslümanlar olmak üzere insanların temel hak ve özgürlüklerine saygı duyan herkese hakarettir.

ÇAPRAZ ARITIK YAKARAK KURAN ASLA ZARAR GÖRMEZ

Haçlı Seferlerinden bu yana Avrupa’da İslam kavramı ile Türk kavramının eş tutulduğunu biliyoruz ve bundan millet olarak gurur duyuyoruz. Kuran, Rabbimiz’in koruması altında, bir Haçlı kalıntısı onun nüshasını yaktığında asla zayi olmaz.

Büyükelçiliğimizin önünde böyle bir rezalete sebep olanlar, NATO üyelik başvurularında bizden bir iyilik beklemesinler.

Terör örgütü mensupları, İslam düşmanları bu kadar seviyorsa vatan savunmasını kendilerine havale etmelerini tavsiye ederiz.

detaylar geliyor

lacin-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu