Ekonomi

Ticaret Bakanlığı Zonguldak İl Ticaret Müdürlüğü’ne Teşekkür Belgesi Gönderdi

Ticaret Bakanlığı tarafından Zonguldak İl Ticaret Müdürlüğü’ne teşekkür belgesi gönderildi.

Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifler Genel Müdürü Taha Enes Şener’in imzasıyla İl Ticaret Müdürü İsmail Maden’e gönderilen teşekkür belgesinde, çalışmaları tamamlayan İl Müdürü İsmail Maden ve çalışanlarına teşekkür edildi. Ahilik Kültür Haftası kutlamaları sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Zonguldak Ticaret İl Müdürü İsmail Maden, Ahilik Kültür Haftasının ülkemizde olduğu gibi ilimizde de 18-24 Eylül tarihleri ​​arasında kutlandığını ve sorunsuz bir şekilde tamamlandığını belirtti.

Maden yaptığı açıklamada, “Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifler Genel Müdürü Sayın Taha Enes ŞENER, şunları söyledi: ‘Ahilik, ticaret ile ahlakı birleştiren, kardeşlik gibi değerleri buluşturan bir yaşam ideolojisidir. Anadolu ve Balkanlarda sekiz asırdır birlik ve beraberlik, toplumumuzun her kesimini olduğu temel ilkelerle kaynaştıran, bütünleştiren, millet olma şuurunu ülkemizin dört bir yanına yayan bir niyet sistemidir. Ahilik ideolojisini ve sistemini ülkemizde ve dünyada geniş kitlelere tanıtmayı ve günümüz sosyal ve ticari hayatına yansıtmayı ilke edinmiş olup, 18-24 tarihlerinde otuz altıncı Ahilik Haftası Kutlamalarını düzenleyecektir. Bu bağlamda 36 Ahilik Haftası etkinliklerinin gerçekleştirilmesinde sizi ve çalışma arkadaşlarınızı özverili çalışmanızdan dolayı tebrik ediyor, başarılar diliyorum şeklinde bir teşekkür belgesini bize gönderdiler. işin.’ “Zonguldak İl Ticaret Müdürlüğü olarak bundan sonra olduğu gibi bundan sonra da ilimizde Ahi kültürünün tanınması ve yayılması için her türlü çabayı göstermeye devam edeceğiz” dedi. – ZONGULDAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu