Haber

Saadet Partisi Edirne’den hükümete ‘adalet’ eleştirisi

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Saadet Partisi Edirne Merkez İlçe Başkanı Samet Kaya, “Adalet sağlanamıyorsa yetkililere hakkını veremiyor demektir; Hükümeti eleştirerek, “Milletin verdiği güvenin gereği gibi yerine getirilmemesi anlamına geliyor” dedi.

Başkan Kaya, “Her ülkede olduğu gibi iktidar partileri de iktidar olmanın olanaklarını kullanarak seçim sonuçları açısından başarılı bir parti profili çizebilirler. Ancak ülkemizde 20 yıl iktidar olduktan sonra gelinen nokta ortadadır. “dedi Başkan Kaya. adaleti, refahı ve barışı merkeze alarak ülkeyi yönetme sorumluluğunu her zaman geri planda tutan bir anlayışın sonucudur. Bu siyaset anlayışı başarısızlığa ve başarısızlığa mahkumdur. Bir partiyi yönetmek diğeri, vatandaşın refah düzeyini yükseltmek diğeridir. “İktidar ve muhalefet kanadındaki siyasi aktörlerin asla unutmaması gerekiyor. Sonuçlara odaklanmak, süreçlere odaklanmak yanlış bir yaklaşım değil. Evet iktidar 3 ay önce yine seçimi kazandı ama seçimi kazanmanın bedeli millete katkısı çok yüksek” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu