Yaşam

‘Ölüye Hayat Rehberi’ dünya prömiyerini 42. İstanbul Film Festivali’nde yapacak.

Barış Fert’in ilk uzun metrajlı filmi “Ölüye Hayat Rehberi” dünya prömiyerini 7-18 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek olan 42. İstanbul Sinema Festivali’nde yapacak. Sinema, Deniz Işın ile Haki Biçici, Ece Bozkaya, Muttalip Müjdeci ve Caner Cindoruk’u bir araya getiriyor.

Empati kurma yetisini ve duygularını yıllar önce kaybetmiş olan Deniz’in (Deniz Işın) İstanbul’da olduğu iddia edilen gizemli bir yazılımın peşine düşerek kendini yıllarca sürecek kaotik bir maceranın içinde bulması anlatılıyor “Ölülere Hayat Rehberi”. 24 saat, 14 Nisan Cuma. Atlas, 1948 yılındaki prömiyeriyle ilk kez seyirci karşısına çıkacak.

Film, Cannes Film Festivali’nin pazar ayağı olan Marché du Film’in, çeşitli sinemaların finansmanına ve ortak yapımına odaklanan Frontières platformuna başvuran birçok yapım arasından seçildi. Fantasia Uluslararası Film Festivali’nde uluslararası departman profesyonellerine sunum yaptı. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu