Haber

Cüneyt Özdemir: Tayyar ailesi, Şulem ailesi, Selin Ciğer ailesi sorgulanmalı

Dilan Polat ve Engin Polat’ın tutuklanmasıyla diğer sosyal medya fenomenleri de mercek altına alınmaya başlandı. Avukat Feyza Altun’un ardından Cüneyt Özdemir de ‘Tayyar ailesi, Şulemsi ailesi, Selin Ciğerciler, hayatın akışına uygun olmayan zenginlikler’in sorgulanması gerektiğini söyledi.

Yaşadıkları lüks hayatla dikkat çeken Dilan ve Engin Polat geçtiğimiz günlerde tutuklandı.

Kara para aklama, vergi kaçırma gibi iddiaları bulunan Polat ailesi geçtiğimiz günlerde tutuklanmıştı. Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanması, sosyal medyada lüks hayatlarını ‘dolu dolu’ yaşayan diğer fenomenleri de akıllara getirdi.

Özellikle avukat Feyza Altun şu ana kadar birkaç spesifik isme dikkat çekmeye çalıştı.

Özlem ve Tayyar Öz çifti hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulunan Altun, Özlem Öz’ün bazı fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından kaldırmasına neden oldu. Bazı etkileyiciler sosyal medya hesaplarını tam anlamıyla ‘temizlemeye’ başladı.

“Bu influencer ekibi de bu işi birbirlerinden öğreniyor.”

Dilan ve Engin Polat çiftinin sadece başlangıç ​​olduğunu belirten Cüneyt Özdemir, ‘Polis sosyal medyaya ağırlık vermeli. ‘Düne kadar şaka yapıyordum ama bu gerçekten ciddi!’ İfadelerini kullandı.

‘Influencer ekibi de bunu birbirlerinden öğreniyor. Para nasıl çoğaltılır, insanlar nasıl aldatılır ve nasıl ifşa edilir. Bu konuda yarışıyorlar.’

“Tayyargiller, Şulemsi, Selin Ciğerciler… Hayatın akışıyla bağdaşmayan bu muhteşem zenginlikler sorgulanmalıdır.”

“Ben buna zenginlik pornosu diyorum” diyen Özdemir, bazı sosyal medya fenomenlerinden de bahsederek, “Zenginliklerini göstermeye doyamıyorlar” dedi.

Özellikle Tayyar Öz ve Hasret Öz meselesine dikkat çeken Özdemir, “Siteye giriyorsunuz, sitedeki doktorlar yalan söylüyor.”

“Tükürmeyi, hakaret etmeyi vs. seviyorlar.”

‘Ünlü olunca neden insanların yüzüne tükürüyorlar?’ diyerek Dilan Polat’ın takipçilerine yaptıklarına bir kez daha dikkat çeken Cüneyt Özdemir, ‘Anlamıyorum’ diyerek kendi yansımasını oraya koydu.

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu