Haber

Burcu Esmersoy: Evden çıkmadan para kazanıyorum

Ünlü markaların aranan yüzlerinden biri olan Burcu Esmersoy, eskiden çok para kazanmak için çok çalışmak gerektiğini ancak şimdi farklı olduğunu söyledi.

“Artık evden çıkmıyorum”

Esmersoy, “Şimdi Bazen bunu evden çıkmadan bile yapabiliyorum.” söz konusu. Ünlü sunucu, daha evinden çıkmadan yaptığı Instagram paylaşımlarından yüzbinlerce lira kazanıyor.

Burcu Esmersoy geçtiğimiz günlerde kendisi hakkında şu açıklamaları yapmıştı:

“Hiç metroya binmedim”

“Bazen metroya biniyorum. Görenlerin yüzü gülüyor, fotoğrafını çektiriyorum. Ben hiç metroya binmedim. Metro hep karşıdan karşıya geçiyor gibi geliyor bana. Kendimi hafif hissettirecek şeylerin peşindeyim.” Düzenli meditasyon, ritüel haline gelen kişisel ve içsel çalışmalar yapıyorum.Zehirli insanlardan ve kötü enerji yayan konuşmalardan uzak duruyorum.Tabii ki bazen negatif dalgalara da kapılıyorum.

“Farkındalığım çok yüksek”

Ama farkındalığım çok yüksek. Olayları anlamak ve sorunları çözmek için iyi bir tekniğim var. Hemen bu durumdan sıyrılıp kendimi şifa programına alıyorum.”

mudanya-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu