Teknoloji

Assassin’s Creed Mirage Hikayesi Ne Kadar Sürecek?

Youtube kullanıcısı Julien Chieze’nin baş yapımcı Fabian Salamon ile yaptığı röportajda, Assassin’s Creed Mirage hikayesi çünkü toplam uzunluk belliydi. Küçük çaplı bir oyun olsa da her şeyi görmek isteyen oyuncular için oldukça uzun soluklu olacağını söyleyebiliriz.

Bildiğiniz gibi Assassin’s Creed Valhalla, Odyssey oyununda haritanın çok kalabalık olmasından yakınanlara ilaç oldu. Ancak genel olarak, son üçlemenin senaryo açısından gereksiz yere uzun olması yine de hoş karşılanmıyordu. Assassin’s Creed Mirage ise bu olumsuz durumu ortadan kaldıracak gibi görünüyor.

Assassin’s Creed Mirage Story Uzunluğu İle Tatmin Edici Olacak

Youtube kullanıcısı Julien Chieze’nin baş yapımcı Fabian Salamon ile yaptığı röportajda ortaya çıkardığı yeni bilgilere göre, 12 Ekim 2023 PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için çıkması beklenen oyunun hikayesi ortalama yirmi saat civarında sürecek. Hiçbir şeyi yarım bırakmayı sevmeyen bir oyuncuysanız, bu süre sizin için yirmi beş otuz saatin ortasında gelip geçecektir.

Bildiğiniz üzere Assassin’s Creed Mirage serinin köklerine geri dönecek ve üstü kapalı bir oynanış bizleri bekliyor olacak. Bağdat şehrinde geçecek olan hikayede Alamut Kalesi gibi ilk oyundan aşina olduğumuz mekanlar da yer alacak. Yani bu açıdan baktığımızda nostaljik bir hava da taşıyacaktır. Daha önce duyurulan Assassin’s Creed 1 filtresini uyguladığınızda bile bazen Altair karakterini yönetiyormuş gibi hissedeceksiniz.

Assassin’s Creed Valhalla ile tanıdığımız Basim Ibn Ishaq rolünü oynayacağımız oyunda, karakterimizin Hidden Ones organizasyonuna nasıl katıldığını görme erdemine sahip olacağız. Ailesinin intikamını almanın yollarını ararken ve kafasındaki soru işaretlerine cevap ararken bir yandan da Bağdat sokaklarında hırsızlık yapmaktadır. Ancak bir gün Saklılar örgütünden Roshan ile yolunun kesişmesi hayatında bir dönüm noktası olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu