Haber

Yunanistan’daki dinleme skandalına yeni isimler eklendi

belgeGazetenin yeni çıkan listedeDinlendiği iddia edilenler arasında Yunanistan Genelkurmay Başkanı Konstandinos FlorosDahil olmak üzere Silahlı Kuvvetler mensupları.

Haberde, Silahlı Kuvvetler mensuplarının telefonları ‘ yırtıcıadlı casus yazılım programı tarafından değil, Yunan İstihbarat Teşkilatı tarafından dinlendiği iddia edildi.

Documento gazetesi, daha önce yayınladığı haberde, eski Başbakan Andonis Samaras, eski Vatandaşları Koruma Bakanları Mihalis Hrisohoidis ve Olga Yerovasili, Dışişleri Bakanı Nikos Dendias, Kalkınma ve Yatırım Bakanı Andonis Yeorgiadis, eski Yunanistan Polis Teşkilatı Başkanı Mihalis Karamalakis, Yunanistan Cumhuriyet Başsavcı Yardımcısı Yunan İstihbarat Teşkilatı, Vasiliki, Eğitim ve Diyanet İşleri Bakanı Niki Kerameos ve Hükümet Sözcüsü Yannis İkonomu gibi çok sayıda bakan, eski bakan, siyasetçi ve gazetecinin dinlendiğini iddia etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu