Teknoloji

Phil Spencer: Mobil Platforma Daha Fazla Odaklanacağız

 
Microsoft Gaming CEO’su Phil Spencer, resmi Xbox Podcast’inde ilgi odağı oldu ve Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın almasıyla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu. Burada ayrıca taşınabilir oyun branşı hakkında da bazı detaylar verdi.
 
Phil Spencer’dan mobil oyun açıklaması
 
 
 
Spencer burada bize ilginç detaylar verdi ve Activision Blizzard’ın satın almadaki başarısından bahsetti. Bu başarının önemine vurgu yaparken taşınabilir oyun sektörüne de odaklanacaklarını belirtti. Hatta podcast’te “mobil oyunların planlarımızın vazgeçilmez bir parçası” olduğunu söyledi.
 
Bu noktada Microsoft’un mobil oyun pazarında daha güçlü bir varlık kazanmak için Activision Blizzard’ı satın almayı seçtiğini biliyoruz. Uzun süredir bu anlaşmayı tamamlamayı gerçekten istiyordu ve bu anlaşma geçtiğimiz hafta resmi olarak tamamlandı. Bu 68,7 milyar dolarlık satın alma oyun tarihine geçti.
 
Spencer, bu satın almayla birlikte Xbox Game Pass kütüphanesini genişleterek Activision Blizzard ile birlikte taşınabilir tarafa daha fazla odaklanmak istediğini belirtti. Son olarak taşınabilir sektöre damga vurmak istediğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu