Ekonomi

OAIB Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Uysallı: Hedef müreffeh Türkiye

Nihat Uysallı

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Yönetim Kurulu Başkanı

Türk milletinin bağımsızlığının ve özerkliğinin simgesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 103. Yıldönümü. Ve 23 Nisan 1920, vatanı işgal edilmiş bir milletin yeniden diriliş tarihidir.

Milletin azim ve kararlılığının milletin bağımsızlığını kurtaracağı bilinciyle milli mücadeleye başlayan ve tüm imkansızlıklara rağmen zafere ulaşan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, “egemenliğin kayıtsız şartsız milletindir” olduğunu tüm dünyaya göstermiştir. 23 Nisan’ı çocuklara “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” olarak takdim ederek. geleceğe inançla ve umutla bakmanın adresini gösterdi.

Misyonumuz çocuklarımıza çok daha güçlü, çok daha sağlıklı, çok daha inançlı, müreffeh, belirsizliklerin olmadığı bir Türkiye bırakmaktır. Kendine, çevresine, milletine ve devletine güvenen, çabalayan, araştıran, geliştiren girişimci, özgüven sahibi, kozmik fikirli yurttaşlar olacak çocuklarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu