Haber

Mauro Icardi, Galatasaray’a katılmak için İstanbul’a geldi.

Galatasaray’ın anlaşmaya vardığı Mauro Icardi, İstanbul’a indi. Arjantinli yıldızı binlerce sarı-kırmızılı taraftar karşıladı. 30 yaşındaki yıldız, uçaktan iner inmez hayranlarına üçlü atış yaptırdı.

“PARTİ DEVAM ETMEK ZORUNDADIR”

Arjantinli yıldız, “Geri döndüğüm için çok mutluyum. Başlayan partinin devam etmesi gerekiyor. Gelecek sezonun daha iyi olması gerekiyor. Döndüğüm için çok mutluyum. Galatasaray taraftarını çok seviyorum.” Galatasaray taraftarıyla buluşmadan önce ayaklar.

“EN BÜYÜK OLDUĞUMUZU YENİDEN GÖSTERMELİYİZ”

Icardi, “Umarım geçen sezon olduğu gibi bu sezon da çok eğleneceğiz.” yapılmış.

“MAÇA ÇIKACAĞIZ”

Arjantinli yıldız, Galatasaray’ın yeni dönemdeki şampiyonluk hedefiyle ilgili olarak, “Maç maç gitmemiz gerekiyor. Maçlara geçen hafta başladık. Bundan sonra her maça tekrar tekrar bakmamız gerekecek. Geçen sene de bu şekilde şampiyon olmuştuk. Şimdi bundan sonraki maçları da kazanacağız ve bu şekilde ilerleyeceğiz.” kullanılmış.

“HALAYIM’A ÇOK SORACAĞIZ”

Mauro Icardi, kendisiyle özdeşleşen Simge’nin ‘Aşkın Olayım’ şarkısıyla ilgili olarak, “İnşallah onu statta çokça dinleriz. Çok gol atacağım, sonra dinleyeceğiz.” sözlerini söyledi. İcardi, havalimanında beklerken kendisine verilen formalara da imza attı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu