Haber

Malatya depreminde kaç kişi öldü, kaç kişi yaralandı? 10 Şubat Malatya depreminde kaç bina yıkıldı?

Malatya Merkezde meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde üzücü tablo her geçen dakika daha da kötüye gidiyor. Malatya depreminde can kaybı ve kaç binanın yıkıldığı Malatya depreminde son durum nedir merak ediliyor. Malatya depreminde son durum nedir Can kaybı ve Malatya depreminde kaç binanın yıkıldığı araştırılıyor. Malatya beyin sarsıntısı can kaybında son durum nedir? Malatya depreminde kaç bina yıkıldı? Detaylar burada…

MALATYA SALKESİNDE CAN KAYBI SON DURUM NE?

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilde etkisini gösteren depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 18 bin 342’ye yükselirken, 74 bin 242 kişi yaralandı.

MALATYA ŞOKUNDA KAÇ BİNA YIKILDI?

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde bilanço her geçen dakika daha da ağırlaşıyor. Deprem 10 şehirde büyük hasara yol açarken, arama kurtarma çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Deprem bölgesinde incelemelerde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı açıklamada, “Devletimiz tüm bakanlıkları ve kurumlarıyla 10 ilde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Milletimiz, devletle omuz omuza. Sivil toplum kuruluşlarımız. ,belediyeler,uluslararası yardım grupları,gönüllüler,imkânı olan herkes arama kurtarma yardımları için çalışabilir.Bu bir temel oluşturur.Bazı gecikmeler ve eksiklikler kaçınılmaz olabilir.Vatandaşlarımız devletin tüm imkanlarıyla deprem kuşağında olduğunu bilmektedir. 100 bin kişi sayımız söylenecek çalışmalarda görev aldı.Ülkemizin dört bir yanından her türlü ekip ve ekipman bölgeye yönlendirildi.Şu anda OHAL kararına kadar parlamentomuzdayız. tüm adımları attım ve o kadar düşünüyorum ki parlamento bir saat içinde kararını verecek.

MALATYA TAHLİYE BÖLGESİ

  • Emekliler Parkı / Valilik Yanı / Battalgazi
  • Kubilay Anadolu İmam Hatip Lisesi / Turgut Temelli Caddesi / Battalgazi
  • Masti (Antik) / Buhara Caddesi / Yeşilyurt
  • Belsos Yaşam ve SporMerkez / Cevatpaşa Mahallesi / Yeşilyurt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu