Haber

Kayseri İtfaiyesi depremin 180. saatinde bir can daha kurtardı

– Kayseri İtfaiyesi depremin 180. saatinde bir can daha kurtardı

KAHRAMANMARAŞ – Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, Kahramanmaraş’ın deprem bölgesinde enkaz altında kalan ve hayata tutunan 39 yaşındaki Hatice Akan’ı depremin 8. gününde kurtardı.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki farklı depremin ardından Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin tüm birimleri arama kurtarma çalışmalarını sürdürüyor.

Türkiye’nin deprem bölgesindeki mücadelesi dayanışma ve seferberlik içinde tüm hızıyla devam ederken, Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı kahraman itfaiyeciler, bölgedeki tüm birimlerle iş birliği içinde hayat kurtarmak için ilk günden bu yana büyük çaba harcıyor.

Kahramanmaraş’ın 12 Şubat İlçesi Hayrullah Mahallesi’ndeki Altınköşk Apartmanı’nda enkaz altında kalan 39 yaşındaki Hatice Akan’ı depremin 180. saatinde kurtaran ekipler, umut olmaya devam ederek yeni hayatlar kurtarıyor. bölgede.

Arama kurtarma çalışmaları için Kayseri’den deprem bölgesine giden itfaiye ekipleri hayat kurtarmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu