Haber

İmamoğlu: Seçim sonuçlanıncaya kadar mevzilerimizi bırakmayacağız

İstanbulBüyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, ” Oy Sonuçlanana kadar hepimiz paylaşımlarımızdan asla ayrılmayacağız. Sağlıklı bilgi akışı ve oy Güvenliğiniz için son ana kadar çalışacağız. Milletimizin iradesine hep birlikte sahip çıkacağız” dedi.

İBB Lideri Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerine bir gün kala sosyal medya hesabından seçim sonuçlanıncaya kadar kimsenin görev yerlerinden ayrılmayacağını partililere ve seçime katılacak vatandaşlara bir mesajla duyurdu. oy sandıkları. İmamoğlu, Twitter hesabından yayınladığı görselde şu ifadelere yer verdi:

“Yarın çok değerli bir seçim yapacağız. 100. yılında Cumhuriyetimize sahip çıkacağız. Hep birlikte kazanacağız. Hep birlikte kazanacağız. Bu süreçte ister sandıkta ister bilgisayar başında, ister sandık başında, ister bilgisayar başında, ister sandık başında, ister bilgisayar başında olsun.” dakika, Oy Uyum Merkezlerinde, meydanlarda ve sahada bulunan sizlere çok önemli görevler düşmektedir. Hepinize minnettarız. Seçim sonuçlanıncaya kadar hepimiz görev yerlerimizden ayrılmayacağız. Sağlıklı bir bilgi akışı ve seçim güvenliği için son ana kadar çalışacağız. Milletimizin iradesine hep birlikte sahip çıkacağız. sana çok güveniyorum Türkiye’ye baharı getirme sözü veriyoruz. Birlikte başaracağız. Her şey çok keyifli olacak.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu