Haber

Gaziantep’e yeni göçmenlik müdürü

4 yıldır Kocaeli’de görev yapan Mehmet Erkoç, Türkiye’de en fazla Suriyelinin yaşadığı illerden biri olan Gaziantep’te İl Göç İdaresi Müdürü olarak atandı.

Kocaeli’den Gaziantep’e atanan Mehmet Erkoç’un Gaziantep’teki Suriyeli sayısının fazla olması nedeniyle deneyimli yönetici olarak atanırken, Gaziantep’te göçle ilgili çalışmalara hız verdiği öğrenildi. Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan Kocaeli’de 4 yıl çalıştıktan sonra Gaziantep’e atandı.

Mehmet Erkoç kimdir?

1990 yılında Denizli’de doğan Mehmet Erkoç, ilk ve lise eğitimini Denizli’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun olmuştur. Ahmet Yesevi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. 2014 yılında İstanbul İl Göç İdaresi Müdürlüğü’nde İl Göç Uzman Yardımcısı olarak memur olarak iş hayatına başlamıştır. 2014-2018 yılları arasında İstanbul İl Göç İdaresi bünyesinde İnsan Ticareti Mağdurlarının Korunması Çalışma Grubu Lideri olarak görev yaptı. 2018 yılından itibaren Kocaeli İl Göç İdaresi Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Evli ve bir çocuk babasıdır. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu