Haber

Fatih Portakal Sosyal Hayatı Hakkında Flaş Açıklamalar Yaptı! “Benim Gibi Adam Devletten Silah Aldı.”

Uzun yıllar FOX TV Ana Haber Bülteni’nde sunuculuk yapan Fatih Portakal, bir anda vedalaşmaya karar verdiğini duyurdu. İzmir’e yerleşen başarılı sunucu, vedasının ardından geri döndü. Vicdanla haber yaptığını söyleyen Fatih Portakal, Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın sunduğu Katarsis programına konuk oldu. Programda özel hayatıyla ilgili özel açıklamalarda bulundu.

Detaylara hep birlikte bakalım.

FOX TV Ana Haber Bülteni’nin sunuculuğunu yapan Fatih Portakal, 2020 yılında beklenmedik bir şekilde ekrandan ayrıldığını duyurdu.

Gazeteciliğine sosyal medya üzerinden devam eden Fatih Portakal, uzun bir aradan sonra Sözcü TV Ana Haber Bülteni ile ekranlara geri döndü.

Yaptığı açıklamalarla sürekli gündem olan Fatih Portakal, Uzman Psikolog Gökhan Çınar’ın sunduğu Katarsis programına konuk oldu.

Vedalaşmasının ardından İzmir’e yerleşen sunucu, “Sağlık gidince benim için her şey aynıydı. Gitmek çok iyi geldi, 2.5 yıldır doğayla iç içeyim, mutluyum, yaptım” dedi. doğru karar.”

İstifa etmekte zorlandığı haberlerini yalanladı ve iddialara şu yanıtı verdi: “Daha önce istifa etmiştim. Düşünün 1 saat sonra haber veriyorsunuz, biri sizi arıyor, Cumhurbaşkanı sizden bahsetmiş bilginiz olsun diye ya da yayın yapıyorsunuz, siz yayın yapıyorsunuz. dosyanızın RTÜK’ten ineceğini öğrendim…”

“Düşünsene, bütün ülkenin cumhurbaşkanı gidip meydanda ‘Seni havaya uçuracaklar’ diyor. Bunlar kolay işler mi? Kim başkan? Ben kimim? Bunlar insanlarda kalıntı bırakıyor” dedi. .

Uzun yıllar savunmada seyahat ettiğini söyleyen Fatih Portakal, “Ben valilik himayesinde geziyorum, bunların hepsi bir araya geliyor. Gideceğim diyorsun, TL bu tarafta kalsın.”

“Babamın ölümünü gördüm, öyle ölmek istemiyorum, stresten uzak huzurlu olmak istiyorum” dedi.

Ekranlara geri dönen Fatih Portakal, sosyal hayatıyla ilgili sorulara şöyle yanıt verdi: “İşten eve işe çok sıkıcı. devletten silah aldım.”

“Ortam gergin olunca çantama alıyorum, belime takıyorum, hiç kullanmadım ama gerekli mi?” söz konusu.

“Ben sosyal demokrat bir adamım. Çok politize olduğumuz için yönetim anlayışına karşıyım. Çünkü artık ideolojilerin tükendiğini düşünüyorum. Ben vicdanen haber yapıyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu