Haber

DSP Samsun İl Başkanlığı, Millet İttifakına destek verdiğini açıkladı

DSP Samsun İl Başkanlığı, 14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na desteğini açıkladı. Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun posteri parti il ​​binasına asıldı. Konuyla ilgili bir video yayınlayan DSP Samsun İl Başkanı Devrim İpekdal, “Demokratik Sol Parti Samsun İl Başkanlığı olarak Millet İttifakını destekliyoruz” dedi.

DSP Samsun İl Başkanlığı’ndan Millet İttifakı’nın Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek açıklaması geldi. Kılıçdaroğlu’nun afişi DSP Samsun İl Başkanlığı binasına asıldı. Parti binası önünde açıklama yapan DSP Samsun İl Başkanı Devrim İpekdal, “Demokratik Sol Parti Samsun İl Başkanlığı olarak Millet İttifakını destekliyoruz” dedi.

DSP UŞAK İL BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜN MİLLİ İTTİFAK’A DESTEK ALINDI

DSP Uşak İl Başkanlığı da dün parti binasına astığı “1985 ruhu için, Cumhuriyet için, parlamenter sistem için, Türkiye’nin geleceği için, çocuklarımızın geleceği için, umutlarımız için gerçek demokrat solcularla birlikte. 1985 ruhu Millet İttifakı ile yan yana, omuz omuza. Parlamenter sistem için Millet İttifakı’na destek verdiklerini bildirdikleri afişle parlamenter sistem için Millet İttifakı’na ‘Evet’ diyoruz.

Kaynak: ANKA / Siyaset

pulumur-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu