Haber

Deprem Bölgesinde Hava Nasıl? 8 Şubat Çarşamba Deprem Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Malatya Hava Durumu

Kahramanmaraş’ta geçtiğimiz günlerde 7,7 ve 7,5 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Kahramanmaraş Pazarcık merkez üssünde meydana gelen ve aynı anda 10 ili etkileyen deprem herkesi derinden üzdü. Tüm Türkiye’nin en soğuk günlerini yaşadığı bu dönemlerde deprem bölgesinde havaların nasıl olacağı merak ediliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü deprem bölgelerine ait hava durumu raporunu açıkladı. İşte Kahramanmaraş, Hatay, Adana, Malatya, Adıyaman, Kilis, Şanlıurfa 8 Şubat Çarşamba hava durumu…

6 Şubat 2023 tarihinde merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık olan 7,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 10 ili etkileyen deprem sonrası çok sayıda bina yıkıldı.

Binlerce vatandaşı etkileyen depremin ardından 4’üncü derece uluslararası alarm verilerek ülke genelinde seferberlik ilan edildi.

Arama kurtarma çalışmalarının sürdürüldüğü sarsılan bölgede olumsuz hava koşulları vatandaşları sıkıntıya sokuyor. Depremden etkilenen tüm şehirlerde kar ve yağış görülüyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü; Kahramanmaraş, Adana, Hatay, Kilis, Şanlıurfa, Malatya, Diyarbakır, Osmaniye, Adıyaman ve Gaziantep’te havaların nasıl olacağını anlattı.

8 Şubat Çarşamba Kahramanmaraş Hava Durumu

8 Şubat Çarşamba Hatay Hava Durumu

8 Şubat Çarşamba Gaziantep Hava Durumu

8 Şubat Çarşamba Malatya Hava Durumu

8 Şubat Çarşamba Şanlıurfa Hava Durumu Tahmini

8 Şubat Çarşamba, Kilis Hava Durumu

8 Şubat Çarşamba Adana Hava Durumu

8 Şubat Çarşamba Adıyaman Hava Durumu

8 Şubat Çarşamba Diyarbakır Hava Durumu

Çarşamba, 8 Şubat Osmaniye Hava Durumu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu