Haber

Davutoğlu’nu tiye alan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözleri bomba gibi: Profesörler her şeyi bilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muğla’nın Fethiye ilçesinde gençlerle bir araya geldi. Açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra gençlerin sorularını yanıtladı.

DAVUTOĞLU’NA ETKİNLİK GÖNDERMEK

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı açıklamayı hatırlatan bir genç, “Geçenlerde bir televizyon programında altı masadan biri ‘Hepimiz başkan yardımcısı olacağız. Cumhurbaşkanı ne dersek onu yapacak’ dedi. Kendisine “Kriz çıkar, yine seçim yaparız” diye sorunca, ilk defa bir siyasetçi kriz vaadiyle oy istiyor. Açıkçası milletimizin böyle bir siyasetçiye tenezzül edeceğini düşünmüyorum. .” Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerine oldukça tartışmalı bir cevap verdi.

“ÖĞRETMENLER HER ŞEYİ BİLİR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sana bir şey söyleyeceğim. Bu kadar konuşma. Profesör. Profesörler her şeyi bilir” dedi. ifadelerini kullandı. Erdoğan, “Neden bahsediyor ki mecliste bu çoğunluğa sahip? Ne yazık ki kardeşim siyaset bilmiyorlar. Ama öğrenecekler. Ne zaman? hiçbir şey öğrenmedi çünkü üst üste birçok seçim kazanan bir AK Parti var. Güya bu yolu bizimle birlikte yürüdüler ama hiçbir şey öğrenemediler.” dedi.

“ARTIK BUNLAR KARŞILIKLI MERDİVENLERDE BİRLİKTE YÜRÜYORLAR”

Bir gencin “Ters yürüdüler başkanım” sözleri üzerine Erdoğan, “Maalesef çok güzel bir yere dokunmuşsunuz. Motamot, o yürüyen merdivende birileri yürüyordu, aksine şimdi birlikte yürüyorlar.” yürüyen merdivenler. İyi şanslar.” dedim.

haber-aksu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu