Haber

Çim yangını tarım arazilerine gelmeden söndürüldü

Çim yangını tarım alanlarına gelmeden söndürüldü

ESKİŞEHİR – Eskişehir’in Keskin İlçesi’nde çıkan ot yangını, tarım alanlarına sıçramadan kısa sürede bölgeye gelen itfaiye ve jandarma ekiplerinin alevlere müdahale etmesiyle kontrol altına alındı.

Eskişehir Tepebaşı Keskin Mahallesi’nde boş bir yerde çim yangını çıktı. Kuru ot kolayca tutuşurken alevler bir anda büyüdü. Yangını gören mahalle sakinleri itfaiye ve jandarma ekiplerine haber verdi. Kısa sürede bölgeye gelen ekipler alevlere müdahale etti. Tarım arazilerine ilerleyen yangın kısa sürede kontrol altına alındı. Keskin Mahalle Muhtarı Hasan Kayhan, yangına müdahale eden itfaiye ve onlara yardım eden jandarma ekiplerine teşekkür ederek, “Henüz nedeni belirlenemeyen yangına müdahale eden itfaiye ve jandarma ekiplerine teşekkür ediyorum. Yangını büyümeden birlikte söndürdük” dedi.

Öte yandan karayolu kenarındaki boş arazi, yangının yanan bir sigara izmariti nedeniyle çıkmış olma ihtimalini de akıllara getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu