Ekonomi

Bitcoin yatay seyrederken ilgi altcoin’lere kaydı

Bitcoin’in 60.000 dolar civarındaki konsolidasyonu, olası altcoin rallilerine odaklanılmasını sağlıyor.

Bitcoin’in çıkmazı

Bitcoin, boğalar ve ayılar çekişme halindeyken 60.000 dolar civarında dalgalanarak mücadeleye devam ediyor. 60.000 dolar seviyesi, haftalık %4’ün üzerinde kayıp yaşanması olasılığı nedeniyle kritik önem taşıyor ve aşılması halinde risk oluşturuyor. Analist Timothy Petterson hâlâ boğa yanlısı ve Bitcoin’in 2025’in başlarında 175.000–350.000 dolara çıkacağını düşünüyor.

Geleneksel finans Bitcoin’i kucaklıyor

JPMorgan Chase (JPM) ve Wells Fargo (WFC) tarafından SEC’ye yapılan son başvurular, yapılan tahsisatlar çok küçük olmasına rağmen Bitcoin’e olan ilginin arttığını gösteriyor. Bu adım, daha geniş bir kurumsal desteği temsil ederek böylece odağı diğer kripto para birimlerine kaydırıyor.

Bitcoin’in teknik göstergeleri

Bitcoin’in teknik göstergeleri, 20 günlük EMA’nın kritik savaş alanı haline geldiği şiddetli bir mücadele ortaya koyuyor. Bitcoin’in 62.650 doların üzerine çıkamaması, 56.552 dolarlık desteğin geri alınmasına neden olabilir ve bu atılım, 73.777 dolara doğru bir rallinin başlamasına yol açabilir.

Altcoin’ler harekete hazır

TON ve RNDR, Bitcoin’deki durgunluğun ortasında umut vadediyor ve yukarı yönlü potansiyel patlamalara hazırlanıyor.

TON ve RNDR fiyatları

TON 7,23 dolarda mücadele ederken RNDR, yükseliş hareketi sırasında 12 dolara doğru ilerliyor. Her ikisi de kilit destek seviyeleriyle karşılaşıyor, bu da daha fazla yükselişten önce olası konsolidasyonların gelebileceğini gösteriyor.

PEPE yükseliş eğilimi kazandı

PEPE 0,0000145 doları hedefleyerek boğa formasyonlarını gösteriyor. Bu, sürekli alım ilgisi ile desteklenmektedir.

Şimdiye kadar, Bitcoin yanal trendde kalmaya devam ediyor. Böylece potansiyel kârlar açısından odak altcoin’lere kayıyor veya yatırımcıların hesapları, piyasanın yan hareketleri sırasında esnek hale geliyor.

Bu haber ilk önce Coin Mühendisi sitesinde yayımlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu