Haber

AK Parti teşkilatı basınla buluştu

AK Parti Teşkilatı Nevşehir’de görev yapan gazetecilerle kahvaltıda buluştu.

AK Parti Nevşehir İl Müdürlüğü’nün düzenlediği kahvaltı programı Nems Cafe Restaurant’ta gerçekleştirildi. AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Özkaya, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Elife Çelebi ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Haluk Törene Köybaşı’nın yanı sıra Nevşehir’deki gazete, internet sitesi, radyo, televizyon ve haber ajanslarında çalışan basın mensupları katıldı.

 

“Zafere ulaşacağız”

Burada konuşan AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, Nevşehir’deki AK Parti belediyeciliğinin 31 Mart’tan sonra da devam edeceğini ve bu amaçla yorulmadan çalışacaklarını belirtti. Kemikkıran, “Bu inanç ve kararlılıkla çalışmalarımıza başladık. Milletvekillerimiz, belediye başkan adaylarımız ve teşkilatlarımızla birlikte büyük bir inanç ve kararlılıkla çalışacağız. Milletimizin desteğiyle 31 Mart’ta zafere ulaşacağımıza olan inancımız tamdır. Bu seçim sezonunun partimize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. “Seçimlerin demokrasi yarışında yapılmasını diliyorum” söz konusu.

 

“Cumhurbaşkanımıza Söz Verdik”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Emre Çalışkan, Ankara’da düzenlenen aday tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, belediye seçimlerini Nevşehir tarihinin en yüksek oyu alarak kazanacaklarına dair söz verdiğini belirterek, bu sözü yerine getirmeye kararlı olduklarını kaydetti. . Çalışkan şunları söyledi:

“Dün başladık ama hep sahadaydık. Seçimden seçime değil, teşkilatlarımızla her zaman sahadaydık. Allah’a şükür bunun rahatlığını sahada yaşıyoruz. Önümüzdeki 63 gün içerisinde Sayın Dr. Liderimiz Mehmet Savran ile birlikte Nevşehir’e yeniden imza atacağız. Nevşehir’de başladığımız kutlu yolculuğumuza devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımıza bir söz verdim. Nevşehir tarihinin en yüksek oyu alacağımızı söyledik. “Allah nasip ederse, verdiğimiz bu sözün arkasında durarak, tüm sahadaki teşkilatlarımızla birlikte çalışarak şehrimizde yeniden zafere ulaşacağız.”

 

“Nevşehirlilere Güveniyoruz”

AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün, 31 Mart Yerel Yönetim Seçimlerinde Nevşehir’in yeniden AK Partili Belediye ile buluşması için çaba gösterdiklerini ve bunda da başarılı olacaklarına inandıklarını kaydetti. Özgün, “Nevşehir 2004 yılından bu yana AK Parti Belediyesi ile yoluna devam ediyor. Allah nasip ederse bundan sonra da bu devam edecek. Kentimiz aslında lider adayımızı çok iyi tanıyor. Göreve geldiği ilk günden bu yana hep sahadaydı. Bundan sonra da onun yeniden belediye başkanı olması için tüm teşkilatlarımızla birlikte yorulmadan çalışacağız. Allah izin verirse 1 Nisan sabahı dualarla belediyemizi liderimiz Mehmet Savran’a teslim edeceğiz. Nevşehir halkına güveniyoruz. “dedi.

 

“Daha yapacak çok işimiz var”

Son olarak AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı Adayı Dr. Mehmet Savran, 31 Mart seçimleri öncesinde partisine ve kendisine gösterdikleri nezaketten dolayı tüm Nevşehirlilere teşekkür etti.

 

Savran, şunları söyledi: “3 yıllık bir sürecin sonunda, demokrasinin üstünlüğü ilkesi doğrultusunda halkın iradesinin yenilenmesi ve ortaya konulması hedefiyle 31 Mart 2024’te sandık başına gideceğiz. Bu sebeple çalışmalarımıza başladık. Ülkemize ve insanlarımıza hayırlı olsun. Üç yıldır vatandaşın memnuniyetini esas alan bir meclis hizmetine odaklandık. Siyaseti vatandaşa hizmet aracı olarak gördük. Bundan sonra da bu şekilde görmeye devam edeceğiz. Biz siyaseti, bulunduğumuz mevkileri hiçbir zaman birey olarak algılamadık. Bunların halka hizmet araçları olduğunu, halkın aleyhine kullanılmayacağını asla unutmuyoruz. Kin tutmadık, kimseye ayrımcılık yapmadık, taraf tutmadık, her zaman hakkın ve adaletin yanında olduk. Bu sayede büyük bir halk desteğiyle karşı karşıya kalıyoruz. Mucizeyi hiçbir zaman kendimizde görmedik, mucizenin birlik, beraberlik ve çalışmaktan geçtiğini hep aklımızda tuttuk. Biz hiçbir zaman örgütlerimizi, gruplarımızı, çalışanlarımızı yabancı görmedik, onların çabalarını küçümsemedik. Derslerine gün gün çalışmış bir öğrencinin rahatlığına sahibiz. Bu asla rehavet değildir. Tam tersine daha çok çalışmamız için bir motivasyon oluyor. Tüm teşkilatımıza ve partimiz için kapı kapı dolaşan dostlarımıza teşekkür ediyorum. Hiç kimse tek başına başarılı olamaz. AK Parti Teşkilatları uzun yıllardır AK Parti’nin başarısının en önemli unsuru olmuştur. Bunu hiçbir zaman unutmadık, hiçbir zaman da unutmayacağız. Kuruluşlarımız sayesinde, vatandaşlarımızın güveni sayesinde, Sayın Cumhurbaşkanımızın başarısı sayesinde adını duyuran, bir yere varan ve sonra mucizeyi kendisinde gören insanlardan olmayacağız. “Nevşehir’de yapacak çok işimiz var.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu