Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan Artistik Patinaj Milli Takımı ile buz pateni

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan Artistik Patinaj Milli Takımı ile buz pateni yapıyor.

Karaaslan, Samsun Buz Sporları Salonu’nda kampa giren Artistik Patinaj Milli Takımı’nı ziyaret etti.

Milli sporcularla sohbet eden Karaaslan, daha sonra buz pateni yapmaya gitti.

Samsun’un spor salonları açısından dünya standartlarında birçok tesisi olduğuna işaret eden Karaaslan, “Dünya standartlarında olan Samsun Buz Spor Salonu’nda hayatımda ikinci kez buz üzerinde deneyim yaşadım. Samsun. tam bir gençlik ve spor şehridir.Burada fiziki spor yatırımlarımız var.Bu tür tesislerden dünya, Avrupa ve olimpiyat şampiyonları yetiştireceğiz.Milli sporcularımızdan Mete Gazoz’un dünya şampiyonluğu ile gurur duyuyoruz.Yine biz Şahika Ercümen’in 100 metrede kırdığı rekordan dolayı çok mutluyuz.Bir kez daha tanıklık etmekten memnuniyet duyuyorum.” söz konusu.

Karaaslan, Samsun’da dünya standartlarının üzerindeki spor tesisleri ile milli sporcu sayısının ve uluslararası turnuvalarda madalya sayısının arttığına dikkat çekerek, şunları kaydetti:

“Samsun gerçekten spor altyapısı ve tesisleri açısından Türkiye’nin önde gelen şehirlerinden biri. Bu nedenle altyapımız çok güçlü ve bir yandan da Türkiye genelinde hem maçların hem de antrenmanların aynı anda yapıldığı bir şehir burası.” Altyapısı çok kuvvetli bir şehirdeyiz.Kuruluş şart evet ama en önemlisi şu anki aşama sporcularını yetiştirmek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu