Haber

6 yaşındaki çocuğun sünnet nikahına polis konvoyu katıldı

ARNAVUTKÖY’de yaşayan 6 yaşındaki Hamza Aydın’ın sünnet düğünü için kurduğu hayal gerçek oldu. Küçük Hamza’nın rüyasını öğrenen polisler, sünnet nikahı konvoyuna eşlik etti.

Yaşar Aydın’ın Arnavutköy’de ‘sünnet nikahımda amcaların konvoy yapmasını çok istiyorum’ diyen Yaşar Aydın’ın 6 yaşındaki oğlu Hamza Aydın’ın talebine Arnavutköy Emniyet Müdürlüğü kayıtsız kalmadı. Küçük Hamza’nın hayalini gerçekleştiren Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polis ekipleri, hem Hamza’ya çiçeklerle sürpriz yaptı hem de sünnet düğünü için hazırlanan konvoya katıldı.

Sünnet nikahının yapılacağı salona gitmek için evden ayrılan Hamza Aydın, polisi görünce çok sevindi. Grupların küçük çocuğa çiçek ve hediye vermelerinin ardından küçük çocuk, konvoya iki motosiklet ve iki polis aracıyla eşlik etti. Hayali gerçek olan çocuğun sevinci yüzüne yansırken, ailesi de polis ekiplerine teşekkür etti. Hamza, “Çok heyecanlıyım, teşekkür ederim” dedi. dedi.

Baba Yaşar Aydın ise, “Bu mutlu günde Hamza oğlumuz polisi çok sevdiği için düğünde polisin bulunması için ısrar etti. İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne sorduk. Nasıl olsa onun için oldu.” ” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrancı Evden Eve Nakliyat
Klima Bakımı ,Klima Tamiri ,Klima Montajı ,Yetkili Klima Servisi konusunda size en yakın , hızlı ve kusursuz müşteri hizmeti uygun fiyatla sunuyoruz.
Başa dön tuşu